html templatesJeżeli zdecydują się Państwo na transport busem z naszą firmą, mają Państwo pewność bezpiecznej oraz niedrogiej podróży wraz z całą grupą przyjaciół. Nasze kompleksowe usługi pozwolą Państwu o nic się nie martwić i cieszyć z podróży w dobrych warunkach.

Transport busem jest przede wszystkim szybki, sprawny oraz bezpieczny, co gwarantuje Państwu udaną podróż. Oferujemy naszym Klientom transport zbiorowy do jednego z piękniejszych miast zlokalizowanych na terenie naszego kraju - Gdańska. Ta malownicza nadmorska miejscowość co roku zaprasza w swoje strony wielu klientów zarówno z Polski, jak i zza granicy.

Transport zbiorowy, który oferujemy, to pewność wyboru przede wszystkim bezpieczeństwa. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy z wielkim zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Ponadto dysponujemy bogatą i zróżnicowaną flotą, która składa się ze sprawdzanych regularnie oraz w pełni sprawnych pojazdów. Zachęcamy do poznania bliżej stworzonej przez nas oferty, która na pewno pozytywnie Was zaskoczy.


Planujesz wakacje, uważasz, że wszędzie jest dobrze ale nad morzem najlepiej. Dlatego bierzesz 7 znajomych i wyruszacie do Gdańska na weekend. Mimo, że jest to podróż spontaniczna masz do wyboru kilka opcji: pojechać pociągiem, zamówić busa, zapakować się w dwa auta. Co wybierzesz mając ograniczone fundusze? Pokażę Ci, że wycieczka busem jest jedną z tańszych opcji spośród tych trzech wymienionych :)

Podróż busem z firmą Bus Plus 

860 : 8 = 107 zł

Podróż pociągiem - 8 os.

1 bilet = 124 zł (klasa 2)

Podróż własnymi autami - 2 x 4 os.

350 x 2 = 750 zł : 8 = 87 zł


Jak sam widzisz, najtaniej wyjdzie Cię podróż autem. Najdrożej zaś pociągiem, na dodatek klasy 2. Wszystkie ceny są podane w obie strony, więc koszt podróży wynoszący 100 zł, to prawie żaden koszt.

Podróż busem z firmą Bus Plus

Zamawiasz busa i o nic się nie martwisz. Nie musisz pożyczać GPS'a od znajomych ani martwić się, że nie trafisz. Kierowca zawiezie Cię dokładnie do miejsca w którym spędzisz wakacje. Tym samym firma Bus Plus gwarantuje szybkie i bezpieczne przejazdy.

Nie dżwigasz ze sobą ciężkich bagaży. Wszystko mieścdi się do busa a ty cieszysz się relaksem i wypoczynkiem. A to dzięki nazym pojemnym busom, które również służą do transportu bagaży.

Podróżujesz ze wszystkimi swoimi znajmomymi jednoczesnie, mając przy tym świetną zabawę.

Podróż pociągiem

Podróżujesz razem ze wszystkimi swoimi znajomymi jednocześnie + kilku nieznajomych z przedziału.

Część z Was musi siedzieć, część stać bo w 2 klasie nie ma za dużo miejsca- wszędzie.

Siedzisz w jednej pozycji przez kilka godzin, po czym wszystko Cię boli i czujesz się bardzo zmęczony.

Pierwszy dzień zamiast na plaży spędzasz w łóżku dodając sobie energii po trudnej podróży. :)

Docierasz na miejsce później niż oczekiwałeś, ponieważ po drodze z niewiadomych przyczyn był 2 godzinny postój.

Masz tyle ubrań przy sobie ile chcesz, ale musisz teraz je wszystkie ze sobą dżwigać.

Podróż własnym autem

Musisz załatwić aż dwóch kierowców, którzy będą prowadzili dwa pojazdy.

Jedziesz tylko z połową swoich znajomych- tą gorszą połową na dodatek.

Musiałeś wziąć tylko połowę zaplanowanych rzeczy, bo przy 4 osobach a jednym aucie, Wasz ubraniowy limit skurczył się o połowę. :)

Siedzisz przez 4 godzin bez ruchu i możliwości wyprostowania zdrętwiałych nóg.

© Wszelkie prawa zastrzeżone - Bus-Plus 2019 | realizacja : moderndesign.biz